CŠPP

Vážení klienti, Vážení zákonní zástupcovia,

v mene prevádzkovateľa Centrum poradenstva a prevencie, Štefánikova 8, Bardejov, IČO 37 88 02 33, by sme Vás radi informovali o zmenách v systéme poradenstva a prevencie.

Prijatím novely zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov nastávajú od 01. januára 2023 zmeny v sieti zariadení poradenstva a prevencie.

V rámci nastolených zmien by sme Vás radi oboznámili, že od 1. 1. 2023 sa zlúčilo Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Štefánikova 8, IČO 37 88 02 33 s Centrom špeciálno-pedagogického poradenstva, Pod papierňou 2671, Bardejov, ako súčasť Spojenej školy, Pod papierňou 2671, Bardejov.

Obe zlúčené organizácie budú pôsobiť pod názvom: Centrum poradenstva a prevencie (CPP).

Dôsledkom toho prechádzajú spisové zložky všetkých klientov do agendy a správy Centra poradenstva a prevencie, Štefánikova 8, Bardejov, IČO 37 88 02 33.

V prípade Vašich otázok súvisiacich so spracúvaním osobných údajov môžete kontaktovať nového prevádzkovateľa.

Mgr. Katarína Harňáková

riaditeľka CPP