Recykluj a vyhraj

Ochrana životného prostredia separáciou odpadu

"Ten kto separuje odpad, šetrí prírodné zdroje a je ohľaduplný k životnému prostrediu"

Pre nás sa tento ročník súťaže SABI opäť úspešne skončil !!!

Umiestnili sme sa  na prvom mieste s našim výtvorom -  MÁŠA A MEDVEĎ. Takže usilovní zberači budú určite odmenení. Prezradíme, že ceny sú fantastické, ale odmeny budú odovzdané až na konci školského roka. Kto usilovne zbieral môže sa tešiť na krásne ceny, odmenení bude každý zberateľ viečok.

Chceme poďakovať všetkým zberateľom viečok. Zvlášť ďakujeme tým žiakom a učiteľom ktorí pomohli pri vystrihovaní téglikov a pri vytváraní  výtvorov SABI, tým aj oni prispeli k výhre. Nezabúdajte, že zber pre nás nekončí, usilovne zbierajte aj ďalej, viečka sa nám zídu do ďalšieho ročníka SABI. Tiež Vás poprosíme aby ste odkladali  aj tetrapaky z mlieka SABI, lebo aj do tejto kategórie by sme sa chceli zapojiť v ďalšom ročníku. Ešte raz ďakujeme!

Mgr. M. Polčová