Imatrikulácia prvákov ŠZŠ

Prváčikov sme v našej škole privítali už v septembri. Ale oficiálnymi žiakmi našej školy sa  stali až 14. novembra 2018, kedy boli slávnostne pasovaní do prváckeho cechu.

Slávnosť imatrikulácie sa začala pesničkou „V pondelok bolí ma pravý bok“, ktorá všetkých príjemne naladila. Nasledovalo plnenie pripravených úloh, pri ktorých žiaci preukázali svoju šikovnosť, zručnosť a pozornosť. Všetci prváci zvládli jednotlivé úlohy na jednotku, a tak mohli byť pasovaní za právoplatných žiakov našej školy. Imatrikulačný diplom a medaila s fotkou im budú pripomínať ich veľký prvácky deň. Záver slávnosti patril pohosteniu a diskotéke. Žiarivé očká a usmievavé tváričky na fotkách prezrádzajú, že sme prežili jedno krásne dopoludnie.