Integrácia

V piatok 27. októbra sa 26 žiakov a 11 pedagógov zo Spojenej školy Pod papierňou 2671 zúčastnili charitatívneho koncertu Integrácia v Poprade s mottom „Integrácia svieti pre všetky deti rovnako“. Desiaty ročník podujatia sa tento rok konal po druhýkrát v Aréne v Poprade. Koncert podporili: rôzne organizácie, firmy, umelci, športovci a deti z popradských škôl. Ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, Ing. Gabriela Matečná prevzala záštitu nad 9. ročníkom Nadnárodného charitatívneho koncertu Integrácia 2017.

Všetky deti si odniesli tričká s logom Integrácie a iné maličkosti, a samozrejme veľa pekných zážitkov. Myslím, že hovorím za všetkých, že koncert sme si naplno užili a odišli sme plní dobrej nálady. Výsledkom bola  veľká spoločná  radosť