SABI súťaž

„Pomáhajme nášmu životnému prostrediu“

"Pomôž svojej škole a vyhraj a chráň prírodu“

17. ročník súťaže pre školský rok 2019/2020

S firmou MILK – AGRO, spol. s.r.o.

SABI - súťaž

„Pomáhajme nášmu životnému prostrediu“

Pre nás sa tento ročník súťaže  SABI opäť úspešne skončil !!!  Aj keď ukončenie súťaže trvalo trochu  dlhšie všetko sme to zvládli a zvíťazili. Umiestnili sme sa  na druhom mieste s našim výtvorom – SABI – Prístav.  V zbere viečok  a tetrapaku sme skončili na krásnom  9 mieste. Takže usilovní zberači budú určite odmenení! Ceny budú odovzdané na konci školského roka. Kto usilovne zbieral môže sa tešiť na krásne ceny, odmenení bude každý zberateľ viečok.

Chcem sa poďakovať všetkým zberateľom viečok, tetrapaku. Zvlášť ďakujem tým žiakom a učiteľom ktorí pomohli pri strihaní téglikov SABI, tým aj oni prispeli k výhre.

Nezabúdajte zber pre nás nekončí, usilovne zbierajte ďalej, chceme sa zapojiť aj do 18. Ročníka SABI súťaže. Ešte raz ďakujeme!

Mgr. M. Polčová