Imatrikulácia

Praktická škola

Slávnostnou imatrikuláciou v Praktickej škole boli prváci prijatí do veľkej rodiny Slnečného kráľovstva Spojenej školy Pod papierňou. Aktivita sa konala v slávnostnom rozprávkovom duchu, kde sa traja piráti spolu s lodnými kapitánmi uchádzali o službu v Slnečnom kráľovstve. Imatrikulácia bola zameraná na vytvorenie nevšedného zážitku pre žiakov a učiteľov. Tiež na to aby sa žiaci učili správaniu  v skupine,  kolektíve podľa spoločenských pravidiel a noriem. Slávnosť bola veľkým dňom nielen pre samotných prvákov. Nevšedným zážitkom bola aj pre ich spolužiakov, druhákov, tretiakov kde ako služobníci Slnečného kráľovstva aj oni sa pričinili o prijatie prvákov do kráľovstva.. Výsledkom bola veľká  spoločná radosť žiakov a pedagógov..

Mgr. M. Polčová